O NÁS

Firma Fillmatech je renomovaným výrobcem plnících a uzavíracích strojů a kompletních plnících linek. Fillmatech vyrábí stroje s kapacitou 1.000-12.000 lahví za hodinu.

Výrobky firmy Fillmatech nacházejí uplatnění především v kosmetice, farmacii, potravinářském a chemickém průmyslu.

Stroje a linky jsou vyráběny podle nejnovějších požadavků Evropské legislativy, provedení odpovídá požadavkům FDA, GMP. Při výrobě jsou dodržovány postupy dle ISO 9001.


Tým konstruktérů je připraven reagovat na požadavky zákazníků a navrhovat linky do prostředí s nebezpečím výbuchu, linky odolné proti korozivním látkám a kyselinám a linky do náročných potravinářských a farmaceutických provozů s důrazem na dokonalou čistitelnost strojů pomocí CIP/SIP systému.


Zkušený tým vyškolených servisních techniků a distributorů je schopen poskytovat okamžitou servisní podporu nejen v Evropě, ale i ve vzdálených zemích, jako jsou například Rusko, USA, Asie či Afrika.


Společnost Fillmatech spol. s r.o. realizuje projekt Školící středisko Fillmatech spol. s r.o., jehož cílem je vybudování školícího střediska, které se bude skládat z učeben teoretické přípravy disponující moderními prostředky IT (školení konstrukce, technologie, CAD) a učebny praktické výuky, která bude vybavena stroji, nástroji a ostatním dílenským vybavením.. Na tento projekt je poskytována finanční podpora od Evropské unie.


Společnost Fillmatech spol. s r.o. realizuje projekt Vývoj plnícího a uzavíracího monobloku pro plnění korozivních látek, jehož cílem je nový koncept stroje, ověřený v podobě funkčních prototypů monobloků pro plnění korozivními látkami. Na tento projekt je poskytována finanční podpora od Evropské unie